Hakkımızda 2019-10-02T01:28:13+00:00

Oto Bilgi Oto Ekspertiz & Auto Göçük Düzeltme

Oto Göçük Düzeltme Nedir?

Ülkemizde oto göçük düzeltme nedir? Tarzındaki soruların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu durumun oluşmasında son zamanlarda farklı durumlardan kaynaklı olarak araçların kaportalarında göçük oluşması etkili olmaktadır. Esasında özellikle dolu yağdıktan sonra pek çok araçta yumruk büyüklüğünde göçükler oluşmaktadır. Tam da bu noktada oto göçük düzeltme işlemleri devreye girerek araçlardaki göçükler düzeltilmektedir. Bundan dolayı oto göçük düzeltme; araçlarda meydana gelen göçüklerin çeşitli araç ve donanımlarla profesyonel bir şekilde düzeltilmesi olarak tanımlanmaktadır.

Oto Bilgi Oto Ekspertiz firması olarak 2016 yılında Oto Bilgi Oto Ekspertiz markası altında oto göçük düzeltme alanında faaliyet vermekteyiz.

Faaliyetlerimiz

Başarı
Kalite
Uzman
Teknoloji

Vakum Yöntemiyle Düzeltme

Göçüğün olduğu kaportanın arkasına ulaşma imkanı olmayan durumlarda göçükleri düzeltmek için vakum yöntemi kullanılır. Bu yöntemde ise göçüğün şekil ve büyüklüğüne göre seçilen yapıştırma aparatı silikonlanarak göçük olan alana yapıştırılır ve yapışan aparat özel bir pense yardımı ile önce birkaç defa esnetilir ve sonrasında istenen düzeltme yapılana kadar çektirilerek göçük düzeltilir. Bu yöntemde de gerekli görüldüğü taktirde dış yüzeyinde oluşacak pürüzler için plastik bir kalem ile çekiçlenerek düzeltilip pasta yardımı ile temizlenebilir.

Kaportanın Arkasına Bastırarak Düzeltme

Bu uygulamada aracın ezilen kaportasının arkasına girebilen bazı çubuk aparatlar kullanılır ve bu aletlerle kaportadaki göçüğe masaj yapar gibi arkadan dışarıya doğru ittirilerek düzeltilir. Şayet düzeltme sonrası kaportanın dış yüzeyinde pürüzler oluşmuş ise plastik bir kalem ile çekiçlenerek bu pürüzler ortadan kaldırılır ve son olarak yüzeye pasta uygulanarak düzeltilen yüzey temizlenir.

Manyetik Olarak Düzeltme

Manyetik onarım uygulaması dolu vb. göçük hasarlarının ortadan kaldırılmasında çok etkilidir, bu uygulamada genel olarak iç döşeme ve trim malzemesini sökmeye ihtiyaç duyulmayacağından onarım süresinde diğer uygulamalara göre %80’e varan zaman tasarrufu sağlayan profesyonel bir çalışmadır.

0850 205 09 24

Randevu almak için Oto Bilgi Oto Ekspertiz & Auto Göçük Düzeltme’nin mobil telefon numarasını arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

0850 205 09 24
WhatsApp Bilgi yada Fiyat Öğren !
Hemen Ara !
Yol Tarifi